Strona Polskiej YMCA

Zegar & Kalendarz

Ankieta

Jaki rodzaj turystyki kwalifikowanej lubisz uprawiać najbardziej?

Piesza nizinna

Rowerowa

Kajakowa

Piesza górska

Żeglarska

Konna

Narciarska

Inna

Dojazd

Kurnędz znajduje sie na południe od drogi nr 12 z Piotrkowa Trybunalskiego do Radomia i Kielc (rozjazd znajduje się w Sulejowie). Do Kurnędza można dojechać skręcając w Przygłowie lub w Sulejowie.Dojazd do Ośrodka z Przygłowa:

Skręcamy na Przedbórz. Przez Włodzimierzów prosto do Łęczna (ok. 6km), gdzie skręcamy w lewo na Kurnędz (drogowskaz na Sulejów). Cały czas prosto (ok. 3 km) dojeżdżamy do Kurnędza, jedziemy przez wieś prosto do końca drogi i skręcamy w lewo. 200m i skręcamy w bramę Ośrodka.Dojazd do Ośrodka z Sulejowa (ok. 4km):

Prawie w centrum Sulejowa, obok remizy strażackiej, skręcamy z drogi nr 12 (Piotrków Tryb. - Radom) - jadąc z Piotrkowa przed mostem w prawo, zaś jadąc od Kielc, czy Radomia za mostem w lewo. Przejeżdżamy obok czerwonej remizy strażackiej z charakterystyczną wieżą i jedziemy w stronę kościoła pw. św. Floriana. Przed kościołem skręcamy w lewo i po 50 m w prawo, wyjeżdżając na drogę wyłożoną sześciokątnymi płytami betonowymi. Droga ta wiedzie ok. 3 km wzdłuż Pilicy (rzeka po lewej) i prowadzi prosto do Ośrodka.


Aby zobaczyć mapkę dojazdu do nas kliknij TU

W razie czego pytajcie o "IMKĘ"!

Zapraszamy!

Wygenerowano w sekund: 0.04
486,436 unikalnych wizyt